جواب نیوز

۱۰ ستاره از فردا میزبان کارآفرینان برتر کشور

۱۰ ستاره از فردا میزبان کارآفرینان برتر کشورخبرگزاری فارس: 10 ستاره از فردا میزبان کارآفرینان برتر کشور

ویژه برنامه ۱۰ ستاره از فردا پنج شنبه ۱۲ بهمن همزمان با آغاز دهه مبارک فجر با اجرای مرتضی حیدری روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، ۱۰ ستاره با رویکرد علمی و معرفی جوانانی که در این عرصه توانسته اند با خلاقیت و نوآوری، علاوه بر ایجاد اشتغال، کسب و کار پردرآمدی را برای خود و اقتصاد ایران راه اندازی کنند روی آنتن می رود. این ویژه برنامه سراغ جوانانی موفقی رفته است که توانسته اند با توسل به علم و با دستانی تقریبا خالی، علاوه بر خلق ثروت هنگفت، ایده و نوآوری خود را در ایران به مرحله تجاری سازی برسانند.

در هر برنامه یکی از این جوانان مبتکر و موفق به همراهی یکی از همکاران و یا همسران خود به استودیو می آیند و درخصوص موفقیت بدست آمده و روند طی شده با بینندگان گفتگو می کند. این ۱۰ جوان از شهرهای مختلف ایران انتخاب شدند و همگی آنها جزو برگزیدگان جشنواره های خوارزمی و شیخ بهایی و دارای چندین اختراع ثبتی هستند.

مهمانان اولین برنامه محمد ابراهیم سمیع مدیرعامل شرکت امن پروژه نوآوران فارس و محمد حسین شیخی رییس هیات مدیره شرکت امن پروژه نوآوران فارس هستند که با حضور در استودیو ۱۰ ستاره از موفقیت در کسب و کارشان برای بینندگان می‌گویند.

«فاطمه عیدی» مدیرعامل شرکت نانو ماسک و یوسف قلعه قاضی همسر خانم عیدی نیز مهمانان برنامه روز جمعه ۱۳ بهمن هستند. تیتراژ ابتدایی ۱۰ ستاره هم توسط امید حجت و با شعری از سامیه سلیمی خوانده شده است.

«۱۰ ستاره» برنامه‌ای به تهیه کنندگی الهام پیرهادی، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که از ۱۲ تا ۲۲ بهمن هر روز ساعت ۱۷ و با اجرای مرتضی حیدری به مدت ۴۵ دقیقه بطور زنده روی آنتن خواهد رفت.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.