جواب نیوز

۴ تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد برای تجاری‌سازی محصولات فن‌بازار

افتتاحیه هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار

معاونت پژوهش‌وفناوری دانشگاه آزاد اسلامی به‌منظور تجاری‌سازی محصولات فن‌بازار با محور تجهیزات پزشکی چهار تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی تبریز منعقد کرد.

به گزارش ایسنا، چهار تفاهم‌نامه همکاری به همت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به‌منظور تجاری‌سازی محصولات نخستین فن‌بازار این دانشگاه با محور تجهیزات پزشکی با مرکز تحقیقات نانو واحد فناور دانشگاه آزاد اسلامی تبریز منعقد شد.

سعیده ابراهیمی، مدیر مرکز تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز اظهار کرد: در راستای استفاده از توانمندی‌های تحقیقاتی و فناوری و ایجاد زمینه همکاری مشترک در راستای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و تولید محصولات دانش‌بنیان، تفاهم‌نامه همکاری با حضور دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی توسط اداره کل امور اقتصادی دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری دانشگاه آزاد اسلامی به نمایندگی پیام نجفی و مرکز تحقیقات نانو واحد فناور دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با چهار صندوق پژوهشی برای حمایت از طرح‌ها و محصولات فناورانه واحد تبریز به امضا رسید.

ابراهیمی به عنوان‌ این تفاهم‌نامه‌ها اشاره کرد و گفت: اتاق ایران و سوئد به نمایندگی فرهاد امان‌خانی، صندوق پژوهش و فناوری سلامت تهران به نمایندگی سیدکمال ابوالفضلی و بازار الکترونیک نگین آزاد به نمایندگی محسن ناصرالملکی و صندوق پژوهش و توسعه کارن طرف قرارداد دانشگاه هستند.

وی با بیان اینکه این تفاهم‌نامه‌ها در سه نسخه و چهار ماده به امضای طرفین رسید، گفت: طرفین این تفاهم‌نامه‌ها همواره و از تاریخ امضا به مدت نامحدود، متعهد به حفظ و نگهداری و رعایت امانت‌داری در خصوص همه مستندات، گزارش‌ها و مدارک مبادله شده هستند.

انتهای پیام

لینک کوتاه لینک

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.