یادواره 327 شهید نیروی انتظامی استان همدان برگزار می‌شود

0
(0)
یادواره شهدا

مدیر روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان همدان از برگزاری یادواره 327 شهید نیروی انتظامی استان با حضور پیکر مطهر «عبدالرضا حیدری»، شهید تازه تفحص‌شده همدانی خبر داد.

سروان مهدی اسدبگی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری مراسم یادواره 327 شهید نیروی انتطامی در استان افزود: این یادواره با حضور پیکر مطهر شهید عبدالرضا حیدری در صبح روز دوشنبه 30 بهمن‌ماه در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه پیکر این شهید بزرگوار فردا توسط عوامل نیروی انتطامی به استان می‌آید، ادامه داد: پس از برگزاری این مراسم یادواره، پیکر این شهید مجددا به تهران منتقل و در این استان خاکسپاری انجام می‌شود.این یادواره با رویکرد تجلیل از شهدای نیروی انتطامی و گرامیداشت یاد و خاطر شهید حیدری برگزار می‌شود بنابراین از تمامی مردم شریف استان دعوت به عمل می‌آید تا در این مراسم شرکت کنند.
وی درباره شهید عبدالرضا حیدری نیز گفت: این شهید در سال 67 در منطقه زبیداد عراق مفقود شده بود که اکنون پس 29سال به آغوش خانواده بازگشته است.
مدیر روابط عمومی فرماندهی انتطامی استان همدان با اشاره به اینکه این شهید از شهدای نیروی مرزی و ژاندارمری سابق بوده است، یادآور شد: زادگاه این شهید در نهاوند است اما اکنون مادر ایشان در اسلامشهر تهران ساکن است بنابراین مراسم تدفین نیز در تهران انجام می‌شود.

انتهای پیام

لینک کوتاهلینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

لینک کوتاه مطلب : https://www.javabnews.com/?p=144034
سایر مطالب مرتبط

پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)