جواب نیوز

کنسرت «آوای شفق» در حوزه هنری برگزار می‌شود

کنسرت «آوای شفق» در حوزه هنری برگزار می‌شودخبرگزاری فارس: کنسرت «آوای شفق» در حوزه هنری برگزار می‌شود

کنسرت ارکستر «آوای شفق» با خوانندگی حسین ضروری و همراهی گروه کُر، هفته دوم اسفند ماه سال جاری در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، مجید فلاح پور تهیه کننده کنسرت «آوای شفق» گفت: حسین ضروری رهبر و سرپرست ارکستر «آوای شفق» که مشتمل بر ۸۰ نوازنده و خواننده گروه کُر است به اجرای رپرتواری از قطعات کلاسیک، فولکلور و پاپ کلاسیک می پردازد. قطعات آذری انتخاب شده برای این مجموعه موسیقایی به گونه ای است که هم مخاطبان آذری را به وجد می آورد و هم غیر آذری زبانان به دلیل ماندگاری و خاطره انگیزی این آثار جذب خواهند شد. بخشی دیگر از این رپرتوار از آثار کلاسیک معروف جهان همچون اپراهای ایتالیایی و چند قطعه نیز از ساخته های حسین ضروری است.

وی افزود: فضای این کنسرت با اجراهای پیشین حسین ضروری متفاوت است و این تفاوت در مدرن بودن مجموعه و سازبندی ها، کاملا احساس می شود. در واقع این تلفیق موسیقایی مدرن، کلاسیک و محلی اتفاقی نادر در عرصه موسیقی کشور است که در نوع خود برای مخاطبان خاص و عام جالب توجه خواهد بود.

کنسرت حسین ضروری با همراهی گروه کُر و ارکستر «آوای شفق»، تهیه کنندگی مجید فلاح پور و مدیریت اجرایی آیدا امیری مقدم ساعت ۲۰:۳۰ روز نهم اسفند ماه در تالار اندیشه حوزه هنری روی صحنه می‌رود.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.