جواب نیوز

کارواخال: امیدوارم بارسلونا در همه رقابت‌ها ناکام باشد

دنی کارواخال

مدافع رئال مادرید تاکید کرد که بارسلونا رقیب جدی این تیم در هر رقابتی است و به همین خاطر دوست ندارد که موفقیت این تیم را ببیند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، دنی کارواخال یکی از بازیکنان کلیدی و تاثیر گذار رئال مادرید به شمار می آید.

او در گفت و گویی که با مارکا داشت درباره بارسلونا گفت: نمی‌توانم دروغ بگویم. امیدوارم که بارسلونا هم در لالیگا و هم در لیگ قهرمانان اروپا ناکام باشد چرا که آنها از شانس‌های اصلی قهرمانی هستند و همواره حریف بزرگی برای ما هستند.

کارواخال ادامه داد: دوست دارم که بارسلونا در لالیگا ناکام باشد چرا که آنها حریف اصلی ما هستند. بارسلونا بازیکنان خوبی در اختیار دارد. حذف شدن همه تیم های قوی از لیگ قهرمانان خبر خوبی برای ما خواهد بود.

این بازیکن درباره تاخیر ال کلاسیکو گفت: این دیدار به خاطر دلایل امنیتی به تعویق افتاد و قطعا هدفی پشت آن بوده است. تاخیر در این دیدار از نظر مالی خوب نیست اما امنیت مهمتر است.

او درباره حضور گرت بیل در اردوی تیم ملی ولز گفت: او مصدوم بود و الان با تیم ملی کشور است اما این بدین معنا نیست که در رئال تمرکز ندارد. من به بیل اعتماد کامل دارم. امیدوارم که او دیگر مصدوم نشود و بتواند ما را همراهی کند.

گرت بیل در فصل جاری بیشتر از آنکه بازی کند مصدوم بوده است. با این شرایطی که او دارد بسیار بعید است که در رئال مادرید بماند و باید منتظر جدایی او بود.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.