پیروزی یاران مظفر مقابل نایب قهرمان فوتسال جهان/ مصاحبه ویدیویی فرشته کریمی

0
(0)
فوتسال بانوان

تیم ملی فوتسال بانوان ایران امروز شنبه در نخستین دیدار دوستانه خود میزبان نایب قهرمان جهان بود و 2 بر یک به برتری رسید.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال بانوان ایران امروز در سالن ورزشی چمران دانشکده علوم پزشکی تهران، میزبان تیم فوتسال روسیه نایب قهرمان جهان بود. بازی راس ساعت ۱۶ با سوت پورجعفریان آغاز شد و در حالی که دو دقیقه از آغاز بازی نگذشته بود، روسیه گل نخست را به ثمر رساند. شاگردان مظفر حملات زیادی را بر روی دروازه نایب قهرمان جهان ایجاد کردند و بازی تماشایی را از خود نشان دادند. سارا شیربیگی در دو دقیقه پایانی نیمه اول موفق شد گل تساوی را برای ایران به ثمر برساند تا تیم ملی در نیمه نخست با تساوی ۱_۱ راهی رختکن شود.
در آغاز نیمه دوم نیز ملی پوشان ایران و روسیه بازی خوب و تماشاگر پسندی را ارائه دادند و شاگردان مظفر بارها دروازه نایب قهرمان جهان را تهدید کردند. در هشت دقیقه پایانی بازی تعداد حملات ایران افزایش یافت و ملی پوشان به دنبال گل برتری بودند و بارها دروازه روسیه را لرزاندند، از جمله ضربه ایستگاهی کاپیتان نسیمه غلامی که نفس روسیه ها را در سینه حبس کرد. فشار بی امان یاران مظفر ادامه یافت تا اینکه همانند نیمه نخست در دو دقیقه پایانی بازی این بار مهسا کمالی دروازه روسیه را باز کرد تا ایران ۲ بر ۱ از روسیه پیش بیافتد.

بازی در سالن مجموعه چمران برگزار شد که ظرفیت سالن پانصد صندلی بود و طبق اعلام اولیه فدراسیون قرار بود بازی ساعت ۱۷ آغاز شود و همین تغییر ساعتدر تاخیر حضور تماشاگران در سالن بی تاثیر نبود و تا پایان نیمه نخست هر لحظه بر تعداد تماشاگران افزوده می شد و سالن تقریبا در شروع نیمه دوم تکمیل شد.

فردا ساعت ۱۶ نیز دیدار دوم تیم ملی مقابل روسیه برگزار خواهد شد.

صوفی زاده، نایب رئیس و رئیس کمیته بانوان، کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتسال جوانان بانوان، سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان، کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال نوجوانان و مسئولین معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان این دیدار را از نزدیک نظاره کردند.

قضاوت این دیدار بر عهده مریم پورجعفریان، زری فتحی، لیلا آقاجانلو و وحیده رنجبری و نظارت فاطمه بوداغی بود و نادره درودیان نیز به عنوان ناظر این دیدار را مشاهده کرد.

فرشته کریمی چهره شاخص تیم ملی نیز به دلیل آسیب دیدگی بیرون از زمین تماشاگر بازی بود.

انتهای پیام

لینک کوتاهلینک خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

لینک کوتاه مطلب : https://www.javabnews.com/?p=144494
سایر مطالب مرتبط

پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)