جواب نیوز

مگامال با ۲ سالن در جشنواره حاضر است/ در سانس‌های آخر ۵ درصد بلیت در گیشه داریم

مگامال با ۲ سالن در جشنواره حاضر است/ در سانس‌های آخر ۵ درصد بلیت در گیشه داریمخبرگزاری فارس: مگامال با ۲ سالن در جشنواره حاضر است/ در سانس‌های آخر ۵ درصد بلیت در گیشه داریم

مدیر سینمامگامال گفت: در سانس‌های سوم و چهارم پردیس مگامال ۵ درصد بلیت در گیشه سینما ارائه شده است.

محمد قنبری مدیر پردیس مگامال در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس درباره آماده‌سازی این سالن برای جشنواره فیلم فجر گفت: از میان ده سالن مگال مال دو سالن میزبان جشنواره فیلم فجر خواهد بود. یکی از سالن ها، سالن اصلی سینما است که با ظرفیت ۳۰۰ نفر آماده است و دیگری سالن شماره ۲ سینما است که با ظرفیت ۱۲۳ نفر در خدمت مخاطبان جشنواره فیلم فجر است.

نمایش دی‌سینما در ۲ سالن مگامال

وی درباره سیستم نمایش سالن سینما مگامال گفت: این سینما از ۲۰ اردیبهشت سال ۹۶ افتتاح شده است و تمام تجهیزات و امکانات آن به روز و است و ۲سالنی که برای پخش فیلم‌های جشنواره در نظر گرفته شده است مجهز به سیستم نمایش دی‌سینما و کیفیت بسیار خوبی دارد که در اختیار جشنواره قرار گرفته است.

قنبری درباره تزئینات داخلی و بیرونی سالن گفت: سردر بیرونی و داخل ورودی سینما همچنین سالن انتظار با تبلیغات جشنواره از جمله فلکس، پرچم و لمینت آماده شده است.

۵ درصد بلیت در گیشه برای سانس‌های آخر

مدیر پردیس مگامال درباره ۲۰ درصد بلیت‌هایی که در گیشه ارائه می‌شود گفت: سانس اول نزدیک به ۴۰ درصدبلیت موجود است، سانس دوم ۲۰ درصد اما در سانس‌ها سوم و چهارم تنها ۵ درصد ظرفیت سینما در گیشه موجود است .

فروش بلیت سفید برای مخاطبان خاص جشنواره

وی درباره فروش بلیت سفید در سالن‌ مگامال گفت: من کاملا موافق بلیت سفید هستم. زیرا مخاطبان جشنواره فیلم فجر نسبت به مخاطبان عادی متفاوت هستند و حاضرند فیلم‌ها را حتی سرپا ببینند . من خودم به شخصه در زمان دانشجویی این نوع فیلم دیدن را تجربه کردم. با توجه به میزان امنیت پردیس مگامال و دارا بودن تاییدیه آتش‌نشانی دارد به لحاظ ایمنی برای مخاطبان مشکلی ایجاد نمی‌شود. البته دو سالن را آماده کردیم که اگر فیلمی مخاطب زیادی داشت با هماهنگی ستاد جشنواره سانس فوق العاده برای فیلم داشته باشیم.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.