جواب نیوز

مرور رابطه سه ساله مسلمان و برانکو؛ خشت اول

در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )

وبسایت رسمی برنامه نود – سریال مسلمان و برانکو که با اصرار مدیران پرسپولیس کلید خورده بود این فصل احتمالا آخرین سکانس خود را تجربه کرد.

به گزارش وب‌سایت نود، «حالا که می‌گویید قراردادش را ثبت کرده به او خوش آمد می‌گویم. او از الان به بعد بازیکن پر‌سپولیس است و من به او خوش آمد می گویم و انتظار دارم که بتوانم از مسلمان به صورت مفید استفاده کنم اما فراموش نکنید که باید با تمام وجود تلاش کند تا بتواند جای خود را در ترکیب ثابت پیدا کند، چون او رقیبان زیادی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی دارد.»

این اولین واکنش برانکو به خبر بستن قرارداد مسلمان با پرسپولیس بود. بازیکنی که گفته می‌شد در لیست برانکو نبوده و با تلاش‌های طاهری و قنبرپور به پرسپولیس آمده است.

نشانه‌های تایید این خبر از همان ابتدا خیلی زود پیدا شد. مسلمان همراه تیم به اردوی ترکیه نرفت و در تمرینات آماده‌سازی هم شرکت نکرد. غیبتی که چالش‌های او و برانکو را از همان بازی‌های ابتدایی شروع فصل رقم زد. مسلمان در ترکیب اصلی برانکو در هفته‌های ابتدایی جایی نداشت و حتی در غیاب بازیکنان اصلی هم نام او مطرح نمی‌شد.اتفاقی که آرام آرام این سوال را به لیست سوالات کنفرانس مطبوعاتی‌های برانکو اضافه کرد: «چرا از مسلمان استفاده نمی‌کنید؟»

پاسخ ثابت برانکو به این سوال غیبت او در اردوی پیش فصل و دیر اضافه شدنش به تیم و ناآماده بودنش بود. پاسخ‌هایی که در نهایت حوصله مسلمان را هم سر برد و او در بازی با سایپا در هفته ششم لیگ بعد از این که متوجه شد در ترکیب اصلی قرار ندارد با ماشین شخصی‌اش راهی خانه شد و همین حرکت برانکو را بسیار عصبانی کرد. اتفاقی که باعث شد نقل قولی از برانکو در یک محفل خصوصی منتشر شود که گفته بود «مسلمان با این کارش مرا ناامید کرده است. من می‌خواستم او را به عنوان تعویضی به میدان بفرستم اما با این حرکتش کاملا ناامید شدم.» این عصبانیت به حدی بود که بازگشت مسلمان به ترکیب اصلی را سخت‌تر از همیشه می‌کرد.

خبرهای بعدی دلخوری برانکو از مسلمان را تایید می‌کرد. خبری که در 8 مهر 94 روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت که 6 بازیکن در لیست خروجی برانکو قرار دارند و یکی از این 6 بازیکن محسن مسلمان است. همه چیز گواهی می‌داد که کار مسلمان در پرسپولیس خیلی زودتر از آن چه که تصورش را می‌کرد تمام شده است. مسلمان حتی مقصد بعدی‌اش را هم انتخاب کرده بود و گفته می‌شد قصد دارد به ملوان برگردد.

چند اتفاق اما ناگهان همه چیز را عوض کرد. مرگ کاپیتان نوروزی و مصدومیت امید عالیشاه باعث شد تا مسلمان از لیست خروجی به لیست هیجده نفره بازی با صبا برگردد و در ترکیب اصلی قرار بگیرد و بازی خوبی را به نمایش بگذارد. مسلمان در پرسپولیس ماند و روزهای خوبی را در این تیم تجربه کرد. روزهایی که اگرچه در آنها هم فراز و نشیب‌های زیادی وجود داشت. پاک شدن عکس‌های اینستاگرام مسلمان بعد از نیمکت‌نشینی مقابل ذوب‌آهن و حاشیه‌های دیگری که نشان می‌داد رابطه او با سرمربی خیلی اوقات در شرایط کاملا مطلوب قرار نداشته است. با این حال همین روزهای خوب هم برای او دوامی پیدا نکرد و باز در سومین فصل حضورش در پرسپولیس همه چیز به روال سابق برگشت.

نیمکت‌نشینی‌های او در تیم آغاز شد و این بار برانکو حتی توجیه غیبت در اردوی پیش فصل و ناآمادگی جسمانی را هم نداشت. حالا بعد از سه سال حضور، برانکو و مسلمان به اول خط رسیدند. به آنجایی که برانکو، مسلمان را نمی‌خواست و این بازیکن رقیبان زیادی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی دارد که برانکو همه آن رقیبان را به مهندس تیمش ترجیح می‌دهد. این بار برانکو تصمیم جدی را در خصوص بازیکنی که از ابتدا نمی‌خواست گرفته و حتی نگذاشت که اتفاقی مانند محرومیت پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات یک بار دیگر همه چیز را جور دیگری ورق بزند. برانکو می‌خواهد اینجا پایان این بنایی باشد که از ابتدا کج بنا شده بود.

30388

لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.