جواب نیوز

قهرمانی صادق کلهر و همسرش در کاپ آسیا اسکی معلولان

صادق کلهر و همسرش

در روز دوم از رقابت‌های کاپ آسیا اسکی معلولان که در رشته آلپاین در پیست اسکی دیزین در حال برگزاری است، صادق کلهر و همسرش در رقابت‌های مارپیچ بزرگ به مقام قهرمانی دست یافتند.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های کاپ آسیا اسکی معلولان و در دومین روز از این رقابت‌ها که امروز چهارشنبه در رشته آلپاین و در بخش مارپیچ بزرگ در پیست اسکی دیزین برگزار شد، صادق کلهر و همسرش صدیقه روزبه به عنوان قهرمانی دست یافتند.

در این رقابت‌ها و در بخش مردان صادق کلهر با زمان یک دقیقه، ۱۲ ثانیه و ۴۵ صدم ثانیه و صدیقه روزبه نیز با زمان یک دقیقه، ۴۰ ثانیه و ۲۹ صدم ثانیه در بخش بانوان در جایگاه نخست قرار گرفتند و سید احمد جعفری با زمان یک دقیقه، ۱۷ ثانیه و ۳۶ صدم ثانیه و جواد سولقانی با زمان یک دقیقه، ۲۳ ثانیه و ۳۸ صدم ثانیه دوم و سوم شدند.

در بخش بانوان نیز؛ مریم حاجی لو با زمان یک دقیقه، ۴۳ ثانیه و ۱۹ صدم ثانیه در جایگاه دوم ایستاد.

صادق کلهر، ملی پوش با سابقه ی تیم ملی اسکی معلولان قصد دارد فردا (پنجشنبه) پس از شرکت در دومین مرحله مسابقات مارپیچ بزرگ در رشته آلپاین از ورزش حرفه‌ای خداحافظی کند و پس از این در عرصه مربیگری به فعالیت خود در اسکی ادامه خواهد داد.

در رقابت های کاپ آسیا در بخش آلپاین ۶ تیم از ایران و یک تیم از تاجیکستان حضور دارند.

این رقابت‌ها از روز شنبه (۱۴ بهمن) در بخش اسنوبرد با حضور تیم‌های بلژیک، اوکراین، یونان و تیم‌های البرز و تهران در پیست اسکی دیزین پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام

لینک کوتاهلینک خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.