صنعتی که صادرات نداشته باشد، افول می کند

0
(0)عزت اله اکبری تالار پشتی پنجشنبه دوم بهمن در ستاد اقتصادی مقاومتی استان مرکزی اظهار کرد: وظیفه مجلس قانونگذرای و نظارت است، اقدامات و طرح‌های خوبی از جمله ممنوعیت مجازات واحدهای صنعتی، عدم مجازات کارآفرینان و صاحبان حرف و مدیران به غیر از موارد خاص در حوزه صنعت و تولید و خدمات، نظام‌های جامع، ساماندهی تولید و توزیع خودرو، ساماندهی زنجیره فولاد، در مجلس در دست اقدام است که برخی از آنها مورد استقبال ریاست قوه قضاییه نیز بوده است.

وی افزود: اگر هر صنعتی صادرات نداشته باشد، حتما افول می‌کند. سازوکار صادرات برای کمیسیون جدی است و اقدامات خوبی در حوزه هماهنگی با مقامات اجرایی در دست اجراست. در هر حوزه‌ای از جمله حوزه بانکی، بورس و … ریسک وجود دارد و دولت باید وارد میدان شود.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر در داخل کشور هماهنگ باشیم، هیچکس نمی‌تواند ما را تحریم کند. بخش خصوصی سرمایه عظیم این مملکت است و دولت باید حمایت لازم را از بخش خصوصی انجام دهد، بیشترین مشاورین کمیسیون صنایع از بخش خصوصی هستند.

وی اظهار کرد: مجلس در مواضع‌ مختلفی دست به اقدامات اساسی خواهد زد و آنچه به نفع ملت است را تصمیم گیری می‌کند و به حرف کسی هم گوش نمی‌دهد و بر اساس نظریه کارشناسی و منافع مردم تصمیمات لازم را اتخاذ می‌کند.

انتهای پیاممنبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

لینک کوتاه مطلب : https://www.javabnews.com/?p=236442
سایر مطالب مرتبط

پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)