رمضی: دیگر امیدی به اجرای برنامه‌های ورزش کارگری تا پایان سال نداریم

0
(0)


رییس فدراسیون آماتور ورزش کارگری با بیان این که ویروس کرونا تمام برنامه های پیش بینی شده ورزش کارگری را به تعویق انداخت، گفت: تصور می کردیم از تیرماه برنامه های خود را اجرا کنیم اما متاسفانه با شیوع موج دوم کرونا دیگر امیدی به اجرای برنامه های پیش بینی شده تا پایان سال نداریم.

جواد رمضی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا تا به الان تمام برنامه های پیش بینی شده برای ورزش کارگری تحت تاثیر این ویروس قرار گرفته و موفق به اجرای هیچ کدام از برنامه های خود نشدیم‌. امیدوار بودیم شرایط در تابستان از نظر این بیماری بهتر شود تا برنامه های خود را عملیاتی کنیم که متاسفانه شرایط از آن چه که فکر می کردیم بدتر شد.

وی گفت: با توجه به شرایط این بیماری امیدی به اجرای برنامه های خود تا پایان سال نداریم و باید منتظر بمانیم تا ببینیم وضعیت چگونه خواهد شد.

رییس فدراسیون آماتور ورزش کارگری خاطرنشان کرد: در حال حاضر چاره ای نداریم تا پایان سال یکسری برنامه هایی را که به دلیل برگزاری مسابقات و رویدادهای مهم فرصت برگزاری آنها را نداشتیم جایگزین برنامه های اصلی خود کنیم.

رمضی اضافه کرد: امسال کلیه مسابقات و رویدادهای مهمی که پیش بینی کرده بودیم از سوی فدراسیون جهانی لغو شد و حتی تصور می کنم مسابقات جهانی ورزش کارگری که خرداد سال آینده برگزار می شود نیز لغو شود.

وی افزود: قرار بود برای شرکت در این مسابقات امسال در تمام رشته های کارگری انتخابی انجام شود تا تیم های ملی خود را تشکیل دهیم که متاسفانه تمام برنامه ها تعطیل شد و بعید می دانم تا پایان سال دیگر کاری بتوان انجام داد.

رمضی تاکید کرد: فکر نمی کردم کار به اینحا بکشد و امید داشتیم وضعیت در تابستان بهتر شود تا عقب ماندگی ها را جبران کنیم.

وی در پایان پیرامون این پرسش که ویروس کرونا چقدر از نظر اقتصادی به مجموعه های ورزش کارگری آسیب وارد کرده است، گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تا به امروز کلیه مجموعه های ورزش کارگری با تعطیلی مواجه شده و ما چون ردیف بودجه مصوب شده ای نداریم و معمولا خود درآمدزایی می کردیم، آسیب ها چشمگیر است. به هر صورت برای کاهش این آسیب ها به دنبال راهکارهای جایگزین هستیم.

انتهای پیاممنبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

لینک کوتاه مطلب : https://www.javabnews.com/?p=232641
سایر مطالب مرتبط

پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)