جواب نیوز

رادیو انقلاب افتتاح شد

رادیو انقلاب افتتاح شد

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، مراسم آغاز به کار شبکه رادیویی انقلاب در آستانه دهه فجر با حضور سید رمضانعلی موسوی مقدم قائم مقام صدا و سیما، شاه آبادی معاون صدا،‌حبیبی مدیر رادیو انقلاب، کارکنان رادیو نمایندگان رسانه‌های جمعی برگزار شد.

بنابر این گزارش در ابتدای این مراسم حبیبی به فعالیت‌ و ماموریت رادیو انقلاب اشاره کرد و گفت: امیدوارم بتوانیم در این مدت به آنچه که برای این شبکه رادیویی طراحی شده، برسیم.

شاه‌آبادی در این مراسم در سخنانی درباره فعالیت رادیو انقلاب گفت: محدوده فعالیت این شبکه بازه زمانی دهه فجر نیست و یک ماموریت یک ساله داریم و این رادیو تا ۴۰ سالگی انقلاب کار خود را انجام خواهد داد.

وی ادامه داد: این شبکه به دنبال پاسخ دادن به یاوه‌گویی‌هایی است که به دنبال ترسیم کاریکاتورهایی از اقدامات انقلابی دهه ۵۰ و ۶۰ هستند. شاید مردم نقص‌هایی را ببینند ولی با چنگ و دندان به افتخارات خود می‌بالند.

معاون صدا با اشاره به وظایف رسانه‌ها عنوان داشت: وظیفه رسانه این است که آیینه صدای مردم باشد و نقایص، مطالبات و چالش‌ها را مطرح کند و از طرفی کل بازه ۴۰ ساله‌ی انقلاب را به درستی ترسیم کند. این کار باید با عدد و رقم و تحلیل و نقد باشد. تشکیل ستاد بزرگداشت ۴۰ مین سال انقلاب در معاونت صدا نیز جزو ماموریت های معاونت صداست.

این خبر در حال بروز رسانی است/

لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.