حمیدی: کشتی کارگران ۱۰ ماه است که فعالیتی ندارد

0
(0)


رییس انجمن کشتی کارگران کشور از توقف فعالیت های کشتی کارگری در طول سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.

حسن حمیدی در گفت و گو با ایسنا، درباره برنامه های کشتی کارگران کشور گفت: با وجود این که در سال جاری برنامه های زیادی برای کشتی گیران کارگر پیش بینی شده بود،  به دلیل شیوع بیماری کرونا طی  ۱۰ ماه گذشته و عدم صدور مجوز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونای وزارت ورزش، کلیه برنامه های ما از جمله اردوها و مسابقات متوقف شده است.

وی برگزاری مسابقات قهرمانی کشوری را از جمله برنامه های پیش بینی شده انجمن دانست و گفت: به منظور استعدادیابی و شناسایی کشتی گیران مطرح در سراسر کشور به دنبال برگزاری مسابقات قهرمانی کشور بودیم که متاسفانه شرایط برگزاری این رویداد ورزشی فراهم نشد.

حمیدی درباره امکان برگزاری لیگ برتر کشتی کارگران اظهار کرد: کشتی جزو رشته های پربرخورد است و بعید می دانم مجوز برگزاری لیگ کشتی کارگران از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونای وزارت ورزش صادر شود. به هر صورت تا زمانی که شرایط به همین منوال باشد، امکان برگزاری هیچ برنامه ای را نخواهیم داشت.
رییس انجمن کشتی کارگران کشور در پایان پیرامون این پرسش که کرونا چقدر به کشتی کارگران لطمه زده است؟ گفت: کرونا به کلیه فعالیت های ورزشی از جمله ورزش کارگری لطمه زده و این فعالیت ها را متوقف کرده است، از سوی دیگر وقتی امکان برگزاری مسابقات داخلی و بین المللی وجود ندارد، چاره ای جز توقف برنامه های فعلی نداشته و باید منتظر فراهم شدن شرایط مطلوب در آینده باشیم.
 
انتهای پیاممنبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

لینک کوتاه مطلب : https://www.javabnews.com/?p=235200
سایر مطالب مرتبط

پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)