جدال ورزشکاران حرفه ای با کرونا چگونه است؟

0
(0)


ورزشکار حرفه ای در ایام شیوع ویروس کرونا می تواند فعالیت های خود را تعطیل کند؟ اساسا ورزشکاران حرفه ای دنیا در شرایط اپیدمی کووید۱۹ چگونه عمل می کنند؟

به گزارش ایسنا، تغییرات ناگهانی در دنیا و اپیدمی کووید ۱۹ موقعیتی است که همه انسان ها را تحت تاثیر جدی قرار داده و به طبع آن ورزشکاران حرفه ای با چالش های جدیدی روبرو شده اند که نیاز است در بحث سلامت روان به پایش خودگویی های درونی، افکار، احساسات و عملکرد خود بپردازند، بنابراین به نظر می رسد  که نیاز به آموزش در حوزه پایش و ارزیابی خود امری مهم است.

در این بین جامعه ورزش و ورزشکاران از شرایطی که کرونا برای تمامی آحاد مردم به وجود آورده مستثنی نیستند و حتی شرایط برای ورزشکاران حرفه ای به گونه ای است که چالش های جدی تری برای آن ها نسبت به سایر اقشار جامعه ایجاد شده است.

تمامی ورزشکاران حرفه ای همانند سایر مردم درگیر مقابله با ویروس کرونا هستند و تنها عامل تفاوت، نوع عملکرد و نحوه مقابله با ویروس است که می تواند زمینه ساز فعالیت مطلوب، مستمر و اثرگذار شده و شرایط را برای ادامه فعالیت علی رغم شیوع ویروس کرونا فراهم کند. مسئله بسیار مهم در رابطه با ورزشکاران حرفه ای این است که در شرایط اپیدمی ویروس کرونا، چگونه عمل می کنند؟ موضوع مهم دیگر این که آیا ورزشکار حرفه ای که با مقوله ای به نام تعطیلی مواجه است می تواند مدت طولانی ورزش را کنار بگذارد؟

برای پاسخ به این پرسش ها می توانید اینجا کلیک کنید.منبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

لینک کوتاه مطلب : https://www.javabnews.com/?p=233032
سایر مطالب مرتبط

پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)