جواب نیوز

به روزرسانی دانش‌فنی کارفرمایان، ریسک پروژه‌ها را کاهش می‌دهد

به روزرسانی دانش‌فنی کارفرمایان، ریسک پروژه‌ها را کاهش می‌دهدخبرگزاری فارس: به روزرسانی دانش‌فنی کارفرمایان، ریسک پروژه‌ها را کاهش می‌دهد

نخستین سمینار آموزشی مدیریت پروژه در صنعت حفاظت الکترونیک با هدف توانمند سازی و به روزرسانی دانش فنی اجرای پروژه‌های این حوزه و شبکه‌های ایمنی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مسعود شنتیایی، رئیس هیأت مدیره اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شرکتهای فنی در این سمینار گفت: به روزرسانی دانش کارفرمایان،مجریان و طراحان سبب می‌شود پروژه‌هایی که دارای ریسک بالا و شرایط خاص هستند با بالاترین درصد اطمینان اجرا شوند.
وی اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که در کشور در رابطه با اجرای پروژه ها داریم به خصوص در رشته هایی که علوم آنها خیلی سریع بروزرسانی می شود این است که این تغییرات گاها هفتگی ، ماهیانه و حتی روزانه رخ می دهد و امروزه صرف داشتن یک مدرک از دانشگاه‌ها که سالها پیش اخد شده؛ بدون بروزرسانی کفایت نمی کند.
وی ادامه داد: باید مجریان و مدیران شرایط روز فناوری را در حدی بدانند که سرمایه گذاری های انجام شده توسط آنها، متناسب با نیاز آن سازمان باشد؛ نه کمتر باشد که کارایی لازم را نداشته باشد و بیش از نیاز هزینه شود که هدر رفته منابع را به دنبال داشته باشد.
شنتیایی هدف از این سمینار را توانمند سازی و بروزرسانی دانش فنی اجرای پروژه های حفاظت الکترونیکی و شبکه های ایمنی برشمرد و گفت: پیش بینی ما برای این سمینار این بود که از مدیران، کارفرمایان،مجریان و مشاوران دعوت کنیم که بتوانیم اطلاعات به روز و دانش فنی اجرای پروژه ها و کاربردی کردن تجهیرات، خدمات و نرم افزارها را در اختیار آنها قرار بدهیم که البته باید برگزاری آن به صورت مدام صورت گیرد.

وی ادامه داد: همچنین در این سمینار از مدیران خارجی برای تدریس دعوت شده زیرا تجریبات بیشتری نسبت به ما دارند.

انتهای پیام/آ

لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.