جواب نیوز

بصیرت نداشته باشیم نمی توانیم تهدیدات را بشناسیم

آراسته در همایش الگوی مطلوب فرماندهی نظامی:امیرسرتیپ ناصر آراسته

به گزارش خبرنگار مهر، امیر ناصر آراسته رئیس هیات معارف جنگ در دومین همایش علمی و کاربردی الگوی مطلوب فرماندهی نظامی در چشم انداز تمدن نوین اسلامی (۱۴۰۴) که صبح امروز در دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد با تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها گفت: برای افق آینده فرماندهی در ۱۴۰۴ باید تهدیدات را با تیزبینی و بصیرت بشناسیم زیرا اگر بصیرت نداشته باشیم نمی توانیم تهدیدات را به خوبی بشناسیم و باید بدانیم که تهدیدات سیال هستند.

وی با بیان اینکه قدرت ملی را باید بر مبنای افزایش توان و آمادگی رزمی را بر مبنای ضرورت بازدارندگی محاسبه کرد، اظهارداشت: ما باید توان گروهی را بر مبنای مبارزه با قوی ترین دشمن و شجاعت را بر مبنای عشق به شهادت متبلور کنیم.

رئیس هیئت معارف جنگ در ادامه با بیان اینکه اعتماد به نفس بر اساس بی اعتمادی به غیر خدا حاصل می شود، تاکید کرد: ما باید صلابت نظامی را با بی توجهی به خنده ها و گزاره های دیپلماتیک به دست بیاوریم.

امیر آراسته در پایان خاطرنشان کرد: باید کار ها را به جوانان بسپاریم و تجربیات خود را در اختیار آنها قرار دهیم تا موفقیت و پیشرفت حاصل شود.

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.