بررسی عملکرد سه ماهه صنایع شیر ایران

0
(0)


به گزارش ایسنا به نقل از پگاه، عبدالله قدوسی در سیزدهمین نشست شورای عالی راهبردی صنایع شیر ایران افزود: با تشکیل کمیته «جهش تولید» در صندوق بازنشستگی کشوری، عملکرد شرکت‌های تابع این صندوق علاوه بر بودجه های داخلی، با فرابودجه‌ای که در کمیته تدوین شده مقایسه می‌شود.

وی با مقایسه ارقام و وضعیت سالجاری در بحث بودجه‌های پیش بینی شده، توضیح داد: در فصل اول سال ۱۳۹۹ و با وجود شیوع پاندومی کرونا، سود صنایع شیر ایران از رشد قابل توجه ۱۰۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته برخوردار بوده که این موضوع به معنای افزایش درآمد بازنسشتگان است.

وی ادامه داد: مقایسه عملکرد فروش سه ماهه اول شرکت صنایع شیر ایران بیانگر این است که ۹۲ درصد فرا بودجه مصوب شده در کمیته جهش تولید پوشش داده شده است.

قدوسی گفت: بررسی عملکرد شاخص‌های اصلی دلالت بر تایید این موضوع استراتژیک دارد؛ چه اینکه جذب شیر خام به عنوان یکی از شاخص‌های مهم ارزیابی عملکرد، شاهد رشد ۲۵ درصدی و میانگین دریافت شیر خام در صنایع شیر ایران هم رکورد شکنی کرده است.

مدیرعامل صنایع شیر ایران با اشاره به مشکلاتی که در پی شیوع ویروس کرونا برای صادرات به وجود آورده است، افزود: در همین شرایط سحت کرونایی در بخش صادرات شاهد رشد ۳۶ درصدی از حیث مقداری نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده ایم.

گفتنی است، شرکت پگاه یکی از شرکتهای تابع صندوق بازنشستگی کشوری است.

انتهای پیاممنبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

لینک کوتاه مطلب : https://www.javabnews.com/?p=232675
سایر مطالب مرتبط

پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)