ادعای النصر درباره حذف الهلال از فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا

0
(0)


سخنگوی باشگاه النصر عربستان مدعی شد که AFC الهلال را از فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته است.

به گزارش ایسنا و به نقل از سعودی اسپورت، به نظر می رسد که قضیه حذف یک نماینده عربستان از فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا جدی باشد.

پیش از این رسانه های عربستانی اعلام کردند که از بین النصر و الهلال یک تیم جواز لیگ قهرمانان آسیا برای فصل بعد را کسب نخواهد کرد.

دقایقی پیش سعودی الصرامی، سخنگوی رسمی باشگاه النصر عربستان اسامی چهار نماینده عربستان برای فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا ر اعلام کرد.

طبق اعلام الصرامی، النصر، الاهلی، الوحده و الفیصلی در فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا حاضر خواهند بود و به این ترتیب خبری از الهلال نخواهد بود.

الهلال در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا هم از شانس های اصلی قهرمانی بود اما به خاطر ابتلای تعداد زیادی از بازیکنانش به کرونا توسط AFC کنار گذاشته شد.

این حکم AFC باعث اعتراض شدید تیم عربستانی شد و به همین خاطر رسما شکایت کرد و بیانیه تندی علیه AFC توسط این باشگاه صادر شد و احتمالا همین باعث شده که کنفدارسیون فوتبال آسیا این تیم را یک سال دیگر از حضور در این رقابت ها محروم کند.

البته هنوز AFC این حکم را به صورت نهایی اعلام نکرده است.

باشگاه النصر عربستان هم در پرونده شکایت عبدالله السالم، مهاجم سابق خود مقصر شناخته شده و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال سعودی محکوم شده است و از طرف دیگر هم خبرهایی درباره محرومیت این تیم از سوی AFC به گوش می رسد.

انتهای پیاممنبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

لینک کوتاه مطلب : https://www.javabnews.com/?p=234150
سایر مطالب مرتبط

پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)