جواب نیوز

اتفاقی عجیب در لیگ پرتغال

جاناتان

دروازه‌بان تیم موریرنسه متوجه پیروزی تیمش مقابل پورتو نشده بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، موریرنسه و پورتو در لیگ برتر پرتغال سه‌شنبه شب برابر هم قرار گرفتند و میزبان به لطف حرکت جاناتان، دروازه‌بان تیمش توانست از این بازی یک امتیاز به دست آورد. این دیدار بدون گل به پایان رسید اما در لحظه آخر یک اتفاق رخ داد. دروازه‌بان برزیلی در آخرین موقعیت بازی به سرش ضربه خورد و حواس خود را از دست داد. داور سپس سوت پایان را زد.

جاناتان پس از بازی مورد مصاحبه قرار گرفت و زمانی که درباره تیمش صحبت می‌کرد باعث شگفتی خبرنگاران شد چون تصور می‌کرد تیمش شکست خورده است. او به خبرنگاران گفت: در طول هفته خیلی خوب تمرین کردیم و می‌دانستیم که بازی آسانی نخواهد بود. ما به دنبال روش‌های متنوعی در دفاع کردن بودیم و می‌خواستیم فضاهای خالی را پر کنیم اما متاسفانه در لحظات پایانی یک گل خوردیم که پیروزی پورتو را تثبیت کرد. بازیکنانمان تلاش زیادی کردند اما بدون امتیاز ماندیم. شایسته کسب یک امتیاز بودیم.

در آن لحظه خبرنگار صحبت دروازه‌بان برزیلی را قطع کرد و به او گفت یک امتیاز کسب کرده‌اند. جاناتان اظهار کرد: فکر می‌کردم در آخرین لحظه حریف به گل رسید. به سرم ضربه خورد و متوجه چیزی نشدم. اما اکنون خوشحال هستم. تیم ما شایسته یک امتیاز بود.

انتهای پیام

لینک کوتاهلینک خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.